Plédové pončo "Letmý dotek.."

5 590 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Ručně tkané, předené a přírodně barvené "plédové pončo s příběhem".

Kategorie: Oblečení

 

"Letmý dotek..." je ručně tkané, předené a přírodně barvené plédové pončo s příběhem. To byla jednou jedna  česká ovečka plemene merinolandschaft, jejíž ostříhaný kožíšek - rouno jsem ručně zpracovala, tedy vyprala, vyčesala, upředla a seskala do výsledné příze dvounitky, nabarvila přízi přírodně rostlinami do tónů béžové a žluté, přidala přírodně bílou, navrhla jsem plédové pončo tkané plátnovou vazbou, prokládané silnějšími vsadkami a utkala ho. Pončo je velmi hřejivé, měkoučké a příjemné na nošení, lze ho nosit různými způsoby, což je vidět na fotkách. Nekouše, i když se mohou najít výjimky, ale vzhledem k tomu, že se nosí přes další oděv, tak by to nemělo vadit ani citlivějším osobám. A teď čeká na svou novou majitelku!! Tak neváhejte, je to jedinečný kus, originál, navržený tak, aby byl nadčasový a zároveň podtrhl osobitý styl toho, kdo ho nosí!!

Přírodním barvením se záměrně nesnažím vytvořit jednolitou barvu a výsledné barvě ponechávám přirozenou nahodilost, která může způsobovat melírování jemných odstínů dané barvy v ploše, což ještě více podtrhuje originalitu výrobku!!

Rozměry - delší strana s otvorem pro hlavu 82 cm + třásně 7,5 cm, z toho otvor pro hlavu 34 cm ( x 2 je obvod otvoru pro hlavu), výška 65 cm.

Váha - 356g.

K ponču skvěle sedí čepice a bezprstové rukavice "Zrození..."z mé nabídky, které mají béžovou barvu v podobném odstínu.

Pončo je nutné prát v ruce do 30°C v mýdlovém prostředku na vlnu s obsahem lanolinu, nechat vykapat a rozložený sušit. Návod je přiložen u výrobku.

Plédové pončo je mým autorským návrhem!