Rukavice "Citrónové.."

1 090 Kč / pár
Skladem (1 pár)

Ručně pletené rukavice.

Kategorie: Módní doplňky

"Citrónové.." jsou ručně pletené rukavice / bezprsťáky z ručně předené  a přírodně barvené příze ze 100% ovčí vlny. Rukavice jsou velmi teplé díky silnější přízi, lehounké, měkké a nekoušou, tedy mně nekoušou, ale mohou se najít citlivější výjimky. Příze je přírodně nabarvená na světle žlutou barvu. Rukavice jsou pleteny hladkým žerzejem a mají spodním lemu na vrchní části neobvyklý copánkový vzor. Velikost je takřka univerzální. 

Velikost:  univerzální

Rozměry: obvod dlaně nad palcem je 18 - 20 cm, obvod palce je 6 - 7 cm.

Návod na údržbu je přiložen u výrobku, ale jen pro představu doporučuji ruční praní, tedy spíše jen odmočení, lehké vymačkání a rozložení k uschnutí. Ale nebojte se vlna má skvělé samočistící schopnosti, takže praní je nutné, až v případě viditelného zašpinění, jinak stačí zavěsit a nechat vyvětrat, nežádoucí pachy zmizí, alespoň mě to tak výborně funguje...

Rukavice tvoří stylovou sadu s čepicí "Citrónová.." z mé nabídky, která obsahuje stejnou základní barvu v trochu sytějším žlutém odstínu.

Výrobek je mým originálem v návrhu i ve zpracování. Celý proces zpracování a výroby prošel mýma rukama. Je to výrobek ekologický, lokální a antialergický.