Šála / pléd "V korunách stromů..."

2 990 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Ručně tkaná šála/pléd z tvídové merino vlny.

Kategorie: Módní doplňky

Ručně tkaná šála/pléd z tvídové merino vlny. Použité barvy jsou tmavá a střední zelená, zelinkavá, zelenožlutá,  tmavá modrá a přírodně bílá, ozdobné vsadky jsou z ručně předeného béžového merina. Šála je velmi hřejivá, úžasně měkká a jemná, lehounká a příjemná na dotek, nekouše, ale mohou se najít  výjimky s citlivější kůží. Použitý vzor je klasický a tradiční zároveň, osnova i útek jsou ze stejného materiálu a na obou stranách je zakončena kroucenými třásněmi. Barvami i vzorem je vhodná jak pro ženy, tak pro muže. Šálu je možné 2 x pohodlně omotat kolem krku, nebo nosit jako pléd přes ramena. Výrobek je již jednou praný!!

Materiál: 100 % merino vlna 

Rozměr : šíře je 48 cm, délka vč. třásní je 216 cm, třásně jsou na jedné straně dlouhé 11 cm a na druhé straně 15cm a jsou spojené po dvou ozdobným 

                uzlíkem, délka bez třásní je 190 cm.  

Šálu doporučuji prát  do 30°C (v ruce a lehce vyždímat), nechat vykapat a rozložené a vyrovnané sušit. Vhodný prací prostředek je mýdlový nebo speciální pro vlnu a bez aviváže. Údržba je velmi jednoduchá, návod je přiložen k výrobku. Perte jen při viditelném zašpinění, jinak není potřeba, viz. návod na údržbu.

Výrobek je mým originálem v návrhu i ve zpracování.