Svetr "Souzním s přírodou.."

4 890 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Ručně pletený "svetr nebo kabátek s příběhem". 

Kategorie: Oblečení

"Souzním s přírodou.." je svetr nebo snad kabátek s příběhemzpracovaný ručně tradičními technikami od samého počátku - ostříhané surové rounu z shetlandského beránka jsem ručně vyčesala na kartáčích do ruliček, upředla jsem metodou wollen (z ruliček) jednonitku a tu jsem následně seskala do dvounitky, přadena jsem vyprala a z příze upletla tento svetr/kabátek se zapínáním na dřevěné knoflíčky a znovu ho vyprala.

Ufff!!! ...byla to dřina, ale stálo to za to.....

Svetřík je lehounce do "A", je velmi příjemný, nekouše, tedy alespoň mě NE, a nádherně hřeje, doplní kalhoty, sukni či šaty a vytvoří dokonale stylový OUTFIT, jaký nikdo jiný nemá.

A jako bonus, úžasně voní lanolínem.... jak já tu vůni miluji!!

Velikost:  pohodlně M, ale může být i S

Rozměry: obvod přes prsa 96 cm, obvod přes boky 106 cm, délka od ramen 55 cm, hloubka průramku od ramene k podpaží 22 cm, délka rukávu 44 cm, obvod rukávu v podpaží 34 cm a obvod rukávu u zápěstí 26 cm.

Váha: 552 g i s knoflíky

Návod na údržbu je přiložen u výrobku, ale jen pro představu doporučuji ruční praní, tedy spíše jen odmočení, lehké vymačkání a rozložení k uschnutí. Ale nebojte se vlna má skvělé samočistící schopnosti, takže praní je nutné, až v případě viditelného zašpinění, jinak stačí zavěsit a nechat vyvětrat, nežádoucí pachy zmizí, alespoň mě to tak výborně funguje...

Výrobek je mým originálem v návrhu i ve zpracování.