Návleky na nohy "Jdeme do hor..."

1 590 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Ručně pletené návleky na nohy z ručně předené příze z vlny českých oveček.

Kategorie: Módní doplňky

Ručně pletené návleky na nohy z ručně předené příze z vlny oveček chovaných v Čechách. Návleky jsou velmi teplé díky silnější přízi, lehounké, měkké a nekoušou, ale mohou se najít výjimky. Příze je v přírodní bílé barvě, plastický copánkový vzor dodává na objemu. Velikost je takřka univerzální i díky širšímu hornímu okraji, který je možné stáhnout ručně pletenou šňůrkou. Návleky jsou univerzálně nositelné, a to nejen do hor, do města, na procházku, ale i při sportování. Tady se úžasně využijí vlastnosti vlny jako termoregulace (udrží svaly na nohou v teple) a suché teplo, které léčí bolavé nohy, takže návleky lze využít na nošení i doma. 

Velikost:  univerzální

Rozměry: obvod je až 40 cm, horní rantl je ještě volnější,  výška je 30 cm. Měřeno volně.

Návod na údržbu je přiložen u výrobku, ale jen pro představu doporučuji ruční praní, tedy spíše jen odmočení, lehké vymačkání a rozložení k uschnutí. Ale nebojte se vlna má skvělé samočistící schopnosti, takže praní je nutné, až v případě viditelného zašpinění, jinak stačí zavěsit a nechat vyvětrat, nežádoucí pachy zmizí, alespoň mě to tak výborně funguje...

Výrobek je mým originálem v návrhu i ve zpracování. Celý proces zpracování a výroby prošel mýma rukama. Je to výrobek ekologický, lokální a antialergický a až je zničíte, můžete je dát rozložit do kompostu, takže také bezodpadový!!