Plédové pončo "Jarní probuzení.."

5 190 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Ručně tkané plédové pončo "s příběhem" z tématické kolekce "ČTYŘI ROČNÍ OBDOBÍ A JEŠTĚ NĚCO NAVÍC.."

Kategorie: Oblečení

 

"Jarní probuzení..." je ručně tkané a předené plédové pončo s příběhem z tématické kolekce "ČTYŘI ROČNÍ OBDOBÍ A JEŠTĚ NĚVÍC NAVÍC...".

To byla jednou jedna  česká ovečka plemene Oxdord Down, jejíž ostříhaný kožíšek - rouno byl ručně zpracován, tedy vyprán, vyčesán a nabarven barvami s certifikátem, šetrnými k přírodě. Poté jsem rouno  upředla a seskala do výsledné příze dvounitky v mnoha odstínech zelené barvy od světlé, přes žlutozelenou po zářivě zelenou, doplněné tóny fialové, růžovočervené a jemné žluté, což vytvořilo nahodilý melír. Přidala jsem smetanové merino na vsadky a prošití, navrhla jsem plédové pončo tkané plátnovou vazbou a utkala ho. Na důkaz, že jaro začíná, je jedna krajní vsadka ukončena abstraktním květem.

Pončo je velmi hřejivé, měkoučké a příjemné na nošení, lze ho nosit různými způsoby, což je vidět na fotkách. Není jemné jako merino, mně ale nekouše. Ale vzhledem k tomu, že se nosí přes další oděv, tak by to nemělo vadit ani citlivějším osobám, těm doporučuji vzít si spodní oděv více ke krku.

A teď čeká na svou novou majitelku!! Tak neváhejte, je to jedinečný kus, originál, navržený tak, aby byl nadčasový a zároveň podtrhl osobitý styl toho, kdo ho nosí!!

Rozměry - delší strana s otvorem pro hlavu 84 cm + třásně 14 cm, z toho otvor pro hlavu 34 cm ( x 2 je obvod otvoru pro hlavu), výška 57 cm.

Váha - 340 g.

Pončo je nutné prát v ruce do 30°C v mýdlovém prostředku na vlnu s obsahem lanolinu, nechat vykapat a rozložený sušit. Návod je přiložen u výrobku.

Plédové pončo je mým autorským návrhem!