Šátek "Modré nebe nad hlavou..."

5 990 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Ručně pletený šátek "s příběhem".

Kategorie: Módní doplňky

Ručně pletený šátek "s příběhem". To byla jednou jedna  česká ovečka plemene Romney marsh, jejíž ostříhaný kožíšek - rouno jsem ručně zpracovala, tedy vyprala, přírodně nabarvila, vyčesala, upředla, seskala do výsledné příze dvounitky a upletla jsem obří trojúhelníkový šátek z různých vzorů. Barvy znázorňují nebe, na které se dívám třeba, když ležím v trávě, nebeská modrá přechází šmolkovou modrou, modrošedou s nádechem do fialova, přes jemné náznaky béžové, šedé a antracitové do přírodní bílé. Šátek je velmi hřejivý, měkoučký a vzhledem k rozměru lehký, je příjemný na nošení  a nekouše, tedy mně nekouše i když se mohou najít výjimky. Nosit ho lze na různé způsoby, lze ho i dvakrát omotat, záleží jen na fantazii. A teď čeká na svou novou majitelku!!

Tak neváhejte, je to jedinečný kus, originál, na kterém jsem strávila mnoho hodin ruční práce, takže splňuje všechny podmínky tzv. "pomalé módy", udržitelnosti, bezodpadovosti a byl vyroben v souladu s přírodou!!!

Rozměry - nejdelší strana 198 cm, od středu po cíp má 91 cm, kratší strana je 130 cm.

Váha - 250g.

Šátek není nutné prát, jen když je viditelně zašpiněný. Jak ho ošetřovat je podrobně popsáno v návodu, který je přiložen u výrobku. Údržba vlněného výrobku je velmi snadná!!!

Výrobek je mým originálem v návrhu i ve zpracování a vždy je jen jeden originální kus, který se neopakuje.