Šátek "Paprsek slunce.."

3 790 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Ručně pletený "šátek s příběhem".

Kategorie: Módní doplňky

"Paprsek slunce..." je ručně pletený šátek s příběhem. To byla jednou jedna  česká ovečka plemene merinolandschaft, jejíž ostříhaný kožíšek - rouno jsem ručně zpracovala, tedy vyprala, vyčesala, upředla a seskala do výsledné příze dvounitky, nabarvila přízi přírodně rostlinami do tónů žluté a šedé a přidala přírodní bílou a navrhla jsem trojúhelníkový šátek z různých vzorů a upletla ho. Šátek je velmi hřejivý, měkoučký a lehký, je příjemný na nošení  a nekouše, i když se mohou najít výjimky. Nosit ho lze na různé způsoby, záleží jen na fantazii. A teď čeká na svou novou majitelku!! Tak neváhejte, je to jedinečný kus, originál!!! Rozměry - nejdelší strana 166 cm, od středu po cíp má 82 cm, krátká strana je 113 cm.

Přírodním barvením se záměrně nesnažím vytvořit jednolitou barvu a výsledné barvě ponechávám přirozenou nahodilost, která může způsobovat melírování jemných odstínů dané barvy v ploše, což ještě více podtrhuje originalitu výrobku!!

Váha - 184g.

Šátek je nutné prát v ruce do 30°C v mýdlovém prostředku na vlnu s obsahem lanolinu, nechat vykapat a rozložený sušit. Návod je přiložen u výrobku.

Šátek je mým autorským návrhem!