Šátek "Podzimní slunečný den..."

5 490 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Ručně pletený šátek z ručně předené české ovčí vlny.

Kategorie: Módní doplňky

Ručně pletený šátek "s příběhem" "Podzimní slunečný den..". Šátek je ručně pletený z ručně předené příze z českých oveček plemene Romney marsh. Ostříhané rouno jsem nechala manufakturně, bez použití chemie, zpracovat v malé vlnařské manufaktuře do tzv. česanců, Česanec jsem ručně nabarvila netoxickými barvami,  upředla jsem přízi, dvounitku a upletla jsem velký trojúhelníkový šátek z různých vzorů. Barvy znázorňují spadané listí za krásného podzimního slunečného dne, zářivě zlatá žlutá přechází do tlumené oranžové přes cihlovou, rezavou a burgundskou do hnědé. Šátek je velmi hřejivý, měkoučký a lehký, je příjemný na nošení  a nekouše, tedy mně nekouše i když se mohou najít výjimky. Přesto, že je opravdu velký, je tak lehký, že ho uvážete kolem krku jako nákrčník. Nosit ho lze na různé způsoby, cípem dopředu, na rameno, dozadu, zavázat přes cíp na zádech, záleží jen na fantazii. A teď čeká na svou novou majitelku!!

Tak neváhejte, je to jedinečný kus, originál, který splňuje všechny podmínky tzv. "pomalé módy", udržitelnosti, bezodpadovosti a byl vyroben v souladu s přírodou!!!

Rozměry - nejdelší strana 204 cm, od středu po cíp má 93 cm, kratší strana je 127 cm.

Šátek není nutné prát, jen když je viditelně zašpiněný. Jak ho ošetřovat je podrobně popsáno v návodu, který je přiložen u výrobku. Údržba vlněného výrobku je velmi snadná!!!

Barvy může trochu zkreslovat nastavení vašeho PC nebo displeje telefonu.

Výrobek je mým originálem v návrhu i ve zpracování a vždy je jen jeden originální kus, který se neopakuje.