Šátek "Podzimní zahrada"

2 990 Kč / ks
Skladem (1 ks)

Ručně pletený šátek z české ovčí vlny.

Kategorie: Módní doplňky

Ručně pletený šátek "Podzimní zahrada". Šátek je ručně pletený z ručně předené příze z českých oveček plemene Romney marsh. Ostříhané rouno jsem nechala manufakturně, bez použití chemie, zpracovat v malé vlnařské manufaktuře do tzv. česanců, Česanec jsem ručně nabarvila netoxickými barvami,  upředla jsem přízi, dvounitku a upletla jsem trojúhelníkový šátek z různých vzorů. Barvy znázorňují květy v podzimní zahradě, pastelová oranžová přechází přes lososovou a malinovou do hnědé. Šátek je velmi hřejivý, měkoučký a lehký, je příjemný na nošení  a nekouše, tedy mně nekouše i když se mohou najít výjimky. Nosit ho lze na různé způsoby, cípem dopředu, na rameno, dozadu, záleží jen na fantazii. A teď čeká na svou novou majitelku!!

Tak neváhejte, je to jedinečný kus, originál, který splňuje všechny podmínky tzv. "pomalé módy", udržitelnosti, bezodpadovosti a byl vyroben v souladu s přírodou!!!

Rozměry - nejdelší strana 138 cm, od středu po cíp má 58 cm, kratší strana je 91 cm.

Šátek není nutné prát, jen když je viditelně zašpiněný. Jak ho ošetřovat je podrobně popsáno v návodu, který je přiložen u výrobku. Údržba vlněného výrobku je velmi snadná!!!

Výrobek je mým originálem v návrhu i ve zpracování a vždy je jen jeden originální kus, který se neopakuje.